top of page

SEO Hizmetleri

Web Siteniz Ön Planda Olsun

Arama motoru optimizasyonu (SEO), bir sitenin varlığını sürdürebilmesi ve barınması için önemli bir çalışmadır. Günümüzün en çok tercih edilen arama motoru Google'da üst sıralarda yer almak, markanızın değerini ve bilinirliğini arttırır. Potansiyel müşteri oranınıza doğrudan katkı sağlayan SEO çalışmaları, tarafımızca stratejik ve planlı şekilde gerçekleşmektedir. 

Organik ve Sürdürülebilir Başarı

SEO hizmetlerimizi gerçekleştirirken arama motorlarının sevmediği davranışlardan uzak duruyoruz. Kısa sürede öne çıkmak için agresif hamlelerde bulunmak, sitenize yarardan çok zarar sağlayabilir. Bunun yerine projeyi sürece yayarak organik sonuçlar alıyoruz. Bu süreç, sektöre ve belirlenen anahtar kelimelere bağlı olarak 3-12 ay aralığında olabilmektedir. 

Koruma ve Rakip Analizi

SEO çalışmaları yaptığımız web siteniz sürekli denetimimiz altında olduğundan, dışarıdan gelebilecek zararlı bağlantılara karşı koruma sağlıyoruz. Gerekli önlemleri alıp, istenmeyen yerlerden gelebilecek linkleri sitenizin sağlığı için ortadan kaldırıyoruz. Rakiplerinizin yaptığı hamleleri ve güncellemeleri düzenli olarak takip edip, planlı bir strateji belirliyoruz.

Bölgesel veya Ulusal SEO

İsteklerinize ve bütçenize bağlı olarak ister şehir bazlı ister ülke çapında SEO hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Yurtdışı SEO hizmetide veren firmamız, gerçekleştirilmesi gereken adımlar için sizlere en etkili çözümleri sunuyor. 

SEO Proje Süreci

Hedef Anahtar Kelime Araştırması ve Strateji

SEO Raporlama

Teknik Sorunların Tespiti ve Çözümleri

UX ( Kullanıcı Deneyimi)
ve SEO

Onpage (Site İçi) SEO

Offpage (Site Dışı) SEO

bottom of page