top of page

Sosyal Medya Yönetimi

Marka Değerinizi ve Popülerliğinizi Arttırıyoruz

Günümüzde sosyal medya kullanımının çok fazla artması, firmaların bu alanda bulunmasını zorunlu hale getirdiğini söyleyebiliriz. Kendinizi tanıtmak, rakip firmalarla mücadeleye girmek, satışlarınızı arttırıp sektörünüzün önde gelenlerinden biri olmak için doğru sosyal medya kullanımı büyük önem arz etmektedir. Sizler için sıfırdan sosyal medya hesaplarınızı kuruyor ve şeffaf raporlama sistemi ile dönüşüm oranlarını sunuyoruz.

Özgün İçeriklerle Organik Büyüme

Organik şekilde büyümenize yardımcı olan firmamız, yerinde ve zamanında kullandığı etiket ve paylaşımlarla öne çıkmanız adına çalışmalarda bulunmaktadır. Sizler için daima özgün içerikler tasarlayıp güncel dinamiklere uygun olarak paylaşımda bulunuyoruz. Sektörünüze uygun haftalık ve özel gün tasarımları oluşturup, aylık bir adet video kurgusu gerçekleştiriyoruz. İsteğinize ve geri dönüşüm oranına bağlı olarak paylaşım sayısını arttırıp azaltabilirsiniz. 

Raporlama ve Analiz

Aylık olarak gerçekleştirdiğimiz raporlama ve analizler sonucu, yaptığımız işlerin özetini sizlerle paylaşıyoruz. Belirlenen stratejilerin uygulanması ve yapılan işlemlerin her evresinde iletişim halinde olunmasına olanak sağlıyoruz.

bottom of page