top of page

Web Sitesi Tasarımı

Amacınıza Uygun Şekilde Sitenizi Oluşturuyoruz

Kurumsal kimliğinizin ana parçaları arasında web siteniz gelir. Sağlıklı ve çekici bir şekilde çalışan web siteniz, sizlere işinizin her alanında pozitif bir geri dönüşüm sağlar. Tüm isteklerinize en doğru şekilde çözüm sunup, sektörünüzün dinamiklerine hitap eden tasarımlar meydana getiriyoruz. 

Özgün Tasarım Güçlü Trafik

Tamamen özgün tasarlanan web sitelerimiz, tüm arama motorlarına entegre şekilde inşaa edilir. Sitenize gelen ziyaretçi sayısını arttırmaya yönelik eklentiler ve planlar oluşturulur. Sosyal medya hesaplarınızı sitenize bağlayarak, uyumlu bir şekilde çalışması sağlanır. 

Tüm Cihazlarda Şık Görünüm

Günümüzde web sitesi ziyaretlerinin büyük çoğunluğu, mobil işlemlerden gerçekleşmektedir. Bu yüzden web sitesinin tüm cihazlarda uyumlu şekilde çalışması büyük önem arz eder. Responsive tasarımlarımız sayesinde web siteniz sorunsuz ve akıcı bir şekilde çalışmaktadır. 

Kullanıcı Dostu Yönetim Paneli

Web sitenizi oluşturduktan sonra isteğinize bağlı olarak yönetim panelinizi teslim ediyoruz. Böylelikle gerekli güncellemeleri ve ürün değişikliklerini basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tüm sürecin bizler tarafından yönetilmesini istiyorsanız sizlere gerekli desteği sağlıyoruz.

Yüksek Hız ve Güvenlik

Web sitenizin açılış hızı ve sayfalarınızın yüklenme süresi işinizi doğrudan etkileyebilecek unsurlandandır. Kullandığımız barındırma hizmetleri sayesinde siteniz kesintisiz ve hızlı şekilde çalışmaktadır. İnternetin tüm tehditlerine karşı güvenlik önlemlerini üst düzeyde tutup, herhangi bir sorun yaşamamanız için site sağlığınızı kontrol ediyoruz.

Ücretsiz Bakım ve Destek

Projenizi tamamladıktan sonraki süreçte yanınızda bulunmaya devam ediyoruz. Web sitenizin önemli bakımlarını üstlenip, güvenliğini sağlıyoruz. Sektörünüzün değişikliklerini göz önünde bulundurup takip ederek, gerekli güncellemeleri bilginiz dahilinde gerçekleştiriyoruz.

bottom of page